صندوق فروشگاهی کاسیو SE-C6000 یکی از بهترین و پیشرفته ترین صندوق های فروشگاهی است . این صندوق فروش، با ترکیبی عالی از شکل و کارکرد، عملکری بالا در اندازه ای مناسب ارائه می دهد و برای تمامی فروشگاه ها از کیوسک های کوچک تا رستوران های بزرگ ایده آل است.
 

 

صندوق فروشگاهی کاسیو SE-C6000


برخی از ویژگی های این دستگاه عبارتند از:
ارتباط با شبکه از طریق اینترنت یا LAN
صفحه کلید ترکیبی (تخت و ضربه ای)
قابلیت اتصال به بارکدخوان
سینی چند منظوره
چاپ فاکتور به زبان فارسی با قابلیت برش خودکار

 

اطلاعات فروش از طریق LAN به صورت اتوماتیک به سرور منتقل می شود. انتقال به وسیله FTP Client و Server Function صورت می گیرد.  Product Masters و دیگر تنظیمات را می توان در صورت نیاز به روز رسانی کرد. انتقال اطلاعات از طریق اینترنت نیز امکان پذیر است.

 

مثال عملیات انتقال اتوماتیک اطلاعات به سرور اصلی در صندوق Casio SE-C6000نمایشگر اپراتور با نور پس زمینه برای مشاهده آسان، عملیات را در 2 سطر با 16 کاراکتر نمایش می دهد. نمایشگر مشتری به صورت گردان و بالا رونده صوری تعبیه شده تا مشتری به آسانی عملیات فروش را مشاهده نماید.
 

صفحه نمایش مشتری صندوق کاسیو SE-C6000
 


چاپ فاکتور و بایگانی :
دارای چاپگر حرارتی 58mm با سرعت 14 خط بر ثانیه با قابلیت برش خودکار فاکتور ها، تعویض آسان رول ها و چاپ سربرگ فروشگاه و توصیر پس زمینه. دارای دو حالت چاپ استاندارد برای فاکتور و حالت فشرده برای بایگانی.
 

پرینتر حرارتی صندوق کاسیو SE-C6000
بارکدخوان : برای استفاده آسان کاربر، قابلیت نصب شدن اسکنرهای موجود در بازار را دارد که می تواند عملیات را سریع تر و دقیق تر انجام دهد.
قابلیت جداسازی کشوی پول از دستگاه: کشوی پول در صورت نیاز به صورت جداگانه می تواند نصب شود.

 

قابلیت جدا شدن کشوی پول از صندوق Casio SE-C6000

 

یکی از ویژگی های این صندوق مجهز بودن به سینی چند منظوره می باشد.
 
سینی چند منظوره دستگاه کاسیو SE-C6000
 
پورت های ارتباطی : سه پورت ارتباطی RS232c ، برای چاپگر خارجی، اسکنر، ترازو به همراه یک پورت Ethernet RJ45 بر روی صندوق فروش تعبیه شده است.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: