ویژگی های و قابلیت های ساده و در عین حال قدرتمند، بازده مدیریتی فروشگاه را افزایش داده و بهره وری را بهبود می بخشند.


صندوق فروشگاهی کاسیو TE-2200


نمایشگر : نمایشگر ال سی دی 5.2 اینچی مخصوص اپراتور (2 تا 16 حرفی، برای نمایش مقادیر) همراه با نور پس زمینه، قابلیت خوانایی آسانتر و میزان روشنایی قابل تنظیم را دارد. همچنین این صندوق مجهز به نمایشگر جانبی ویژه خریدار می باشد.

صفحه نمایش صندوق فروشگاهی کاسیو TE-2200


چاپگر رسید و ژورنال : چاپگرهای حرارتی با عرض 58 میلیمتر مجهز به قابلیت چاپ لوگو و سرفیش، دارای امکان چاپ با ارتفاع دو برابر برای رسیدها، حالت چاپ ریز و چاپ ژورنال ها و سرعت چاپی معادل 14 خط در هر ثانیه دارد. و قابلیت آسان برای جایگذاری کاغذ و تعویض آن.


چاپگر رسید ژورنال صندوق فروشگاه Casio TE-2200


ذخیره اطلاعات برای گزارشات فروش و تنظیم و برنامه ریزی در مورد گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات : می توان از یک کارت CF (حافظه فلش) به عنوان یک انبار ذخیره سازی اطلاعات فروش استفاده کرد تا به گونه ای به مراتب آسان تر، گزارش خود را روی آن ذخیره کنید. یک کارت CF می تواند به منظور گرفتن نسخه پشتیبان، داده های مربوط به برنامه ها را نیز در خود ذخیره نماید.

لوازم جانبی : دو پورت سریال به منظور اتصال مستقیم به یک کامپیوتر شخصی و به یک چاپگر دیگر، اسکنر برای خواندن بارکد و چاپگر مخصوص چاپ قطعات کوچک، برای چاپ دوم یا تایید اعتبار در نظر گرفته شده اند.

قابلیت انبارداری : قابلیت انبارداری این مکان را فراهم می کند که مدیر فروشگاه اطلاع از ورود و خروج کالا و موجودی انبار را داشته باشد.

کلید Help : دایره آبی موجود بر روی صفحه کلید که تحت عنوان "Help" مشخص شده است، قادر است پیام های راهنمایی را که شامل جواب هایی به سوالات متداول از قبیل چگونگی تنظیم ساعت و تاریخ می باشد، بر روی رسید چاپ نماید. علاوه بر این، این پیام ها این قابلیت را دارند که به گونه ای تنظیم شوند تا نیازهای خاص هر فرد را برآورده سازند.


کلید Help صندوق فروشگاهی کاسیو TE-2200


امکان معرفی بارکد به صورت موقت : این قابلیت معرفی بارکد به صورت موقت برای سریع تر شدن عملیات ثبت در هنگام فروش را دارد. به عنوان مثال برای 100 کالا که به طور موقت در هنگام فروش تعریف می شود. در پایان زمان فروش، تاییدیه نهایی آن صورت می پذیرد.

سایر قابلیت ها :
* ورود و خروج کارمند
* قابلیت زمان بندی فروش در مواقع خاص
* قابلیت تنظیم روشنایی نمایشگر
* وقتی تایمر دستگاه تنظیم می شود، نور پس زمینه به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: