قیمت فروش خرید Voice Recorder | ضبط خبرنگاری الیمپوس OLYMPUS LS-14


ریکوردر Olympus LS-14

تولید کننده: Olympus

کد کالا: EM-A10091

موجودی: پیش سفارش

تلفن : 86073315-86073301

قیمت: جهت دریافت قیمت به روز تماس بگیرید

ریکوردر ( ضبط صوت ) الیمپوس LS-14 :

شاخص های اصلی :

مد هوشمند : بهینه سازی در ضبط

LS-14 نگاهی به گذشته دارند - این مدل ها دارای چرخنده تنظیم بر روی خود هستند که اجازه می دهد در یک لحظه مدهای ضبط و نواگر را انتخاب کنید : هوشمند ، کارکرد دستی و سریع . این مدل ها در مد هوشمند ضبط را در شرایط ایده آل قرار می دهند و سبب ضبط صدا در حد استاندارد های استودیویی می گردند.

میکروفون های کوتاه و تقویت کننده ها (امپلی فایر) : افزایش در کیفیت صدا

مدل LS-14 بدون زحمت صدا را با کیفیت برتر از سی دی به صورت PCM ضبط می کند. صدا و جریان برق سیستم به طور مجزا کار می کند و از طریق افت صدا را به کمترین حد می رساند و در عین حال فیلترهای قابل تعویض کوتا 100 هرتز تا 300 هرتز سبب کاهش نویز ناخواسته پس زمینه در زمان ضبط می شود.

مترونوم و تیونر : با ضرب صحیح پیش روید

مدل LS-14 دارای مترونوم و تیونر داخلی هستند. مترونوم همه چیز را تنظیم می کند: تیونر در منوی خود تمامی ضرب ها را تنظیم نگه می دارد. مترونوم شامل دامنه وسیع تنظیمات است که عبارتند از تنظیم شماره معکوس (Tempo) و Countdown ، مدل ریتم صدا و میزان است. از طرف دیگر تیونر سازها را کوک می کند. چهار مدل مختلف فرکانس را تنظیم می کند تا با تمامی گام های موسیقی هماهنگ باشد یا حتی به آسانی گیتارباس را کوک کنید.

ضبط Overdub : قطعه های صوتی خود را فوق العاده کنید

ضبط Overdub معمولا فقط در استودیوهای ضبط می شود ، این شاخصه ای است که هر موسیفی دانی مشتاق داشتن آن می باشد. این شاخصه شما را قادر می سازد تا هنگام مانیتور کردن قطعه اصلی قطعه دیگری به آن بیافزایید. برای لذت شخصی شما حتی می توانید از منابعی مثل سی دی های موسیقی برای خلق اثری خاص با تلفیق چند قطعه موسیقی دان های مختلف با هم ایجاد کنید. ضبط Overdub همچنین برای اضافه کردن افکت های موسیقی مثل ترافیک صدای شهر یا صدای آواز پرندگان برای ایجاد یک قطعه موسیقی خالص و مستقل می باشد.

شاخص های ضبط :

صدای بدون نقص : وفاداری کامل میکروفون ها به جریان های تقویت کننده

برای انتقال و تقویت صداهای دریافتی با میکروفون ها این سری ها مجهز به سیستم HI-FI هستند. آمپیلی فایر در این دستگاه ها شامل سیگنال های کم نویز و بدون دسیتورت برای کانال های چپ و راست است که این عامل خود سبب حذف تداخل صداها در هم و افزایش نسبت S/N می شود. جریان های آنالوگ همچنین شامل پردازش سیگنال های مناسب تاثیرگذار بر صدا هستند. این دستگاه شامل دو بر مجزا کنترل سیستم دیجیتال و سیستم مجزا برای موفقیت در انتقال سیگنال با نویز کم می باشد.

ضبط پیشرفته و آسان : حلقه تنظیم مد ، مدهای دستی و سریع

حلقه مد به شما امکان می دهد تا به سرعت مدهای مختلف ضبط را انتخاب کنید. مد هوشمند در LS-14 به طور خودکار ضبط را در شرایط ایده آل نگه می دارد ( هر چه اکوستیک اتاق یا ساز باشد). تمام کاری که باید انجام دهید این است که چرخنده تنظیم مد را روی مد هوشمند قرار دهید سپس دکمه رکورد را فشار دهید و در نهایت یک قطعه امتحانی با بلندترین صدا اجرا کنید - سطح ضبط و محیط به طور خودکار برای بهترین کیفیت صدا تنظیم می شوند. ضبط به طور خودکار بعد از 24 ثانیه پایان می یابد.

شاخصه های دیگر

ضبط پیشرفته و آسان : سیستم اصلاح

این کارکرد در دستگاه LS-14 موجود است به شما قابلیت حذف و تصحیح قطعه موسیقی در آغاز و پایان موسیقی را می دهد.

مشخصات فنی ریکوردر Olympus LS-14 :

Recording Format : Linear PCM / MP3

Internal Memory : 4 GB

Frequency Characteristics : 20Hz-20lHz (Center Mic ON) , 60Hz - 20kHz (Center Mic OFF)

TRESMIC : دارد

Maximum Sound Pressure Level : 130dB SPL

Smart Mode : دارد

Manual Recording Level : دارد

Pre Rec : دارد

Limiter & Compressor : only Limiter

Overdub : دارد

Trimming : دارد

Metronome : دارد

Tuner : دارد

Lissajous : ندارد

Tripod Hole : دارد

Remote : دارد

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: