قیمت فروش ضبط کننده دیجیتالی صدا الیمپوس OLYMPUS LS-100


ریکوردر OLYMPUS LS-100

تولید کننده: Olympus

کد کالا: EM-A10089

موجودی: پیش سفارش

تلفن : 86073315-86073301

قیمت: جهت دریافت قیمت به روز تماس بگیرید

LS-100
شاخص های کامل برای ضبط صدا با کیفیت استودیویی
نرم افزار چندگانه ضبط

یک قطعه موسیقی بی نقص بیافرینید
LS-100 معیاری است برای دستگاه های چندگانه ضبط. منابع چندگانه مستقل صوتی می توانند با هم ترکیب شده و یک جریان صوتی تولید کند . این شاخصه سبب انعطاف برای تنظیمات جزیی می شود. ضبط دوباره و یا جایگزینی، تنظیم یا تصحیح در قطعه صوتی تا رسیدن به نتیجه نهایی. LS-100 همچنین خاصیت تشخیص چپ و راست نسبت به منبع صوتی را داراست که به شما قدرت درک جایگاه مکانی هر ساز را در ضبط می دهد، که ایم امر باعث استریو بودن ضبط می شود. این دستگاه همچنین تا سقف هشت قطعه اجازه می دهد تا انطباق کامل برای پروژه های موسیقی ایجاد کند.
 

میکروفون های مستقیم و قابل هدایت
ضبط صدای واقعی

برای ضبط صدای واقعی در محیط طبیعی LS-100 دارای مدرن ترین میکروفون هاست. ساخت زاویه 90 درجه این مدل ها سبب حس کامل در محیط استریو حتی در فشارهای بالای صوتی 140 db با آزادی کامل فراهم می کند. با کانال های چپ و راست آمپیلی فایر میکروفون ها سبب کاهش نویز صدا و ضبط بهتر می شوند. یک دامنه وسیع از 20Hz تا 20KHz سبب تولید تون غنی و عمیق با نسبت S/N مناسب برای ضبط صدا در موسیقی، که نشان دهنده دقیق بودن دستگاه LS-100 می باشد.
 

XLR و قدرت فانتوم
صدا خود را ترفیع دهید

رابط های حرفه ای LS-100 به شما آزادی بیشتر در هر قسمت را می دهد. ادغام XLR و جک چند منظوره تلفن به شما منبع 24 ولت یا 47 ولت دوبل را می دهد. با سوئیچ XLR می توانید منبع انرژی را در زمان نیاز میکروفون خاموش یا روشن کنید. به این ترتیب شما قادر به استفاده از کابل های بلند بدون تداخل در کیفیت صدا هستید. آمپیلی فایر درون سیستم نویزهای ضعیف را قطع و صدا ها را تقویت می کند . حلقه تنظیم چپ و راست ضبط به شما قابلیت کنترل بهتر روی تنظیمات هر کانال XLR و به طور چشمگیری روی بالانس نتایج می دهد.
 

مترونوم (میزان شمار) و تیونر
با ضرب شدید پیش روید

LS-100 دارای مترونوم و تیونر داخلی با دامنه وسیعی از مُدها است. مترونوم قادر است در منوی خود ضرب های عادی را در تمرین یا تنظیم ضبط حفظ کند. این دستگاه مجموعه ای از تنظیمات مختلف که شامل شماره معکوس (count down)، تمپو ، مدل ریتم ، صدا و میزان است. در مُد تیونر چهار حالت مختلف وجود دارد: کالیبریشن ، کروماتیک ، گیتار و باس که اطمینان از کوک صحیح در گام مناسب را عرضه می کند.
 

شاخصه های ضبط
تنظیم ضبط صدا بهینه
LISSAJOUS

در این مُد ضبط صدای بهینه فراهم گشته است. شکل مُد صوتی در این مُد نمایش داده شده است که به این ترتیب شما قادر به انتخاب بهترین موقعیت نسبت به میکروفون برای ضبط صدا هستید.

LISSAJOUS

در استودیوهای ضبط صدا، فاصله بین میکروفون و منبع صوتی به صورت اتوماتیک از تفاوت قضا تعیین می شود. این یک تفاوت جزیی بین دو موج صوتی برای مثال : زمانی تولید می شود که منبع صوتی به صورت مستقیم جلوی میکروفون قرار نگرفته است که نتیجه اختلاف زمانی بین کانال های چپ و راست که صدا اول به کدام یک می رسد.
 

صدای بیشتر
فیلتر کوتاه

ضبط صدای طبیعی به کمک فیلتر کوتاه با دو سطح 100 هرتز و 300 هرتز است. وقتی که فیلتر تنظیم شد تا فرکانس 300 هرتز را می گیرد. می توان صداهای پس زمینه را همانند تهویه هوا و پروژکتورها را حذف کند. زمانی که روی 100 هرتز تنظیم شد این نویزها کاهش می یابد تا وقتی که دستگاه به گرفتن فرکانس های صوتی پایین تر ادامه می دهد.


ضبط حسی
ضبط اولیه و ضبط اتوماتیک

LS-100 با مُد ضبط اولیه و اتوماتیک تمامی صداها را بدون حذف کوچک ترین صدا ضبط می کند. بافر ضبط اولیه چند ثانیه قبل از آن که دکمه ضبط را فشار دهید صداها را دریافت می کند. به عبارت دیگر LS-100 هر زمانی که صدایی بالاتر از صدای تنظیم شده توسط کاربر دریافت کند ضبط صدا را آغاز می کند و هر زمان که صدایی پایین تر از میزان تعیین شده توسط کاربر دریافت کند به طور خودکار متوقف می شود بنابراین می توانید یک ضبط حساس را انجام دهید.
 

ضبط انتخابی
سطح ضبط دستی

با تنظیم دقیق و مناسب برای هماهنگی با منبع صوتی صدا شما قادر خواهید بود کیفیت بالای ضبط در بیشتر دامنه های دینامیکی را تجربه کنید. حساسیت می تواند به صورت دستی تنظیم شود تا به دامنه داینامیکی وسیع و حتی نسبت سیگنال تا نویز برسد. اندازه کنترل مناسب با کمک چراغ ماکسیمم و اهرم روی صفحه نمایش ارتقا می یابد.
 

آزادی در ضبط
کنترل دور

با افزودن ریموت کنترل RS30W شما آزادی شروع و پایان ضبط صدا از راه دور را دارید. این وسیله سبب حذف هرگونه نویز که با استفاده از دکمه مستقیم کنترل می شود می گردد.
 

صدایی صاف و با کیفیت
ساخت ساده میکروفون نسبت S/N بالای جریان تقویت کننده
طراحی ساده میکروفون در LS-100 سبب حفظ صداهای Hi-Fi شما را قادر به ضبط صدا با کیفیت بالا می سازد.
 

چیپست های محزا برای کانال های چپ و راست


چیپست های مجزا برای کانال های چپ و راست در نظر گرفته شده است تا از تداخل کانال ها در هم جلوگیری شود. از آن گذشته بردهای دیجیتال و آنالوگ هر یک منبع انرژی مستقل از هم دارند، به این ترتیب نویزهای از جریان دیجیتال تاثیر بر سیگنال آنالوگ نمی گذارند. با ترکیب میکروفون های جدید این ساخت سبب افزایش نسبت S/N تحمل فشار صدا تا 140 دسی بل می شود. برای نمونه ضبط صدا حتی در صدای بالای استودیویی قابل اجرا است.


ضبط حرفه ای
ضبط Overdub

ضبط Overdub یک شاخصه دیگر است که شما تنها در استودیوهای ضبط آن را می بینید، که زمانی اتفاق می افتند که ریتم خاصی دارید و قصد اضافه کردن Vocal (صدای خواننده) و ساز خاصی را بعد از ضبط اولیه دارید.

ضبط Overdub


گزینه ضبط چندگانه LS-100 به شما اجازه می دهد تا فایل موسیقی را روی بخشی از فایل جدید اضافه کنید و به طور همزمان می توان فایل های قبلی و بعدی را روی نمایشگر مشاهده کرد.
 

شاخص پخش مجدد (Play Back)
تغییر گام و سرعت پخش

LS 100 دارای ویژگی تغییر گام در زمان انتخاب فایل صوتی است. این ویژگی به شما احازه می دهد تا به آسانی گام را بالا یا پایین با دقت حتی نیم گام ببرید. موضوع جالب آن است که LS 100 به شما اجازه تغییر سرعت باز پخش را که 50 تا 400 درصد متغیر است را می دهد.

شاخصه های دیگر

استفاده آسان
LCD رنگی بزرگ
این دستگاه دارای LCD رنگی 2 اینچی است که تمام مراحل ضبط را در آن مشاهده کنید.
 

انعطاف بی نظیر
برای راحتی استفاده از LS-100 و دقت بیشتر در ضبط این وسیله قادر به قرار گرفتن با یک آداپتور روی کفشک دوربین های فیلمبرداری و روی سه پایه و حتی سه پایه کوتاهی که بر روی خود طراحی شده است.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: