قیمت فروش ویدئو پروژکتور کاسیو Casio XJ-A241 |دیتاپروژکتور| Projector


ویدئو پروژکتور Casio XJ-A241

تولید کننده: Casio

کد کالا: EM-A10227

موجودی: در انبار

تلفن : 86073315-86073301

قیمت: 4,440,000تومان

ویدئو پروژکتور کاسیو XJ-A241

ویدئو پروژکتور کاسیو XJ-A241
ویدئو پروژکتور کاسیو مدل XJ-A241 از سری Green Slim پروژکتور های کمپانی کاسیو می باشد. این پروژکتور برای تولید نور از تکنولوژی جدیدی استفاده می کند که با استفاده از Laser و LED تصویر با کیفیتی را ایجاد می نماید.
مدل های سری Green Slim از 3 لحاظ با هم تفاوت هایی دارند که همین تفاوت ها باعث قیمت های متفاوت آن ها شده است. اولین تفاوت در پورت های ورودی دستگاه است که این بدان معنی است که دستگاه چه پورت های ورودی را جهت پردازش پشتیبانی می کند. تفاوت دوم وضوح تصویر است که برخی از مدل ها وضوح XGA و بعضی دیگر وضوح WXGA را پشتیبانی می کنند. و تفاوت سوم شدت روشنایی در دستگاه ها می باشد که در دستگاه های سری Green Slim شدت روشنایی یا 2500 است یا 3000.
از آنجا که دستگاه XJ-141 ساده ترین مدل در این سری می باشد سایر دستگاه های موجود در سری Green Slim را با این دستگاه مقایسه می کنیم؛ دستگاه XJ-241 نسبت به XJ-141 دارای وضوح تصویر بالاتری است که تصویری با کیفیت WXGA تولید می کند این در حالی است که دستگاه XJ-141 کیفیت XGA را پشتیبانی می کرد.
 
 پروژکتور کاسیو XJ-A241

Green Slim Series

پروژکتور جایگزین ایده آل
سری Green Slim از منبع نور هیبرید Laser & LED کاسیو بهره می برد که کارا در هزینه و دوست محیط زیست است. این محصول بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال ارتقای پروژکتور فعلی خود هستند. اپتیکال زوم 2X پیشرفته کاسیو این امکان را فراهم می آورد که یک مدل Green Slim، تقریبا می تواند جایگزینی ایده آل برای هر پروژکتور نصب شده ای باشد، بدون اینکه نیازی به تعویض قلاب های کار گذاشته شده روی سقف باشد. این امر کمک می کند تا هزینه تحت کنترل باشد و سختی کار به حداقل برسد.
ویدئو پروژکتور Casio XJ-A241
سطح روشنایی سری Green Slim تا حد 3000 انسی لومن نیز فرا می رود که حتی بیش از جد مورد نیاز برای اتاق جلسات بزرگ و روشن و پرنور است و امکان انتخاب از میان رزولیشن های XGA و WXGA را فراهم می سازد. تمامی مدل ها دارای اتصال HDMI هستند که امکان نمایش تصاویر HD را فراهم آورده است. پروژکتورهای این سری سبک و قابل حمل بوده که در نتیجه می توان آن ها را در صورت نیاز به راحتی میان اتاق ها جا به جا نمود.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: