ویدئو پروژکتور کاسیو XJ-A256

ویدئو پروژکتور کاسیو XJ-A256
 
ویدئو پروژکتور کاسیو مدل XJ-A251 از سری Green Slim پروژکتور های کمپانی کاسیو می باشد. این پروژکتور برای تولید نور از تکنولوژی جدیدی استفاده می کند که با استفاده از Laser و LED تصویر با کیفیتی را ایجاد می نماید.
مدل های سری Green Slim از 3 لحاظ با هم تفاوت هایی دارند که همین تفاوت ها باعث قیمت های متفاوت آن ها شده است. اولین تفاوت در پورت های ورودی دستگاه است که این بدان معنی است که دستگاه چه پورت های ورودی را جهت پردازش پشتیبانی می کند. تفاوت دوم وضوح تصویر است که برخی از مدل ها وضوح XGA و بعضی دیگر وضوح WXGA را پشتیبانی می کنند. و تفاوت سوم شدت روشنایی در دستگاه ها می باشد که در دستگاه های سری Green Slim شدت روشنایی یا 2500 است یا 3000 .
مدل XJ-A256 در حال حاضر کامل ترین و قوی ترین مدل موجود در سری Green Slim می باشد. این مدل تصاویری با کیفیت WXGA تولید می کند. شدت روشنای در این مدل 3000 ansi است و از پورت های ورودی USB و وایرلس پشتیبانی می کند.
پروژکتور کاسیو XJ-A256
 

Green Slim Series
پروژکتور جایگزین ایده آل

سری Green Slim از منبع نور هیبرید Laser & LED کاسیو بهره می برد که کارا در هزینه و دوست محیط زیست است. این محصول بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال ارتقای پروژکتور فعلی خود هستند. اپتیکال زوم 2X پیشرفته کاسیو این امکان را فراهم می آورد که یک مدل Green Slim، تقریبا می تواند جایگزینی ایده آل برای هر پروژکتور نصب شده ای باشد، بدون اینکه نیازی به تعویض قلاب های کار گذاشته شده روی سقف باشد. این امر کمک می کند تا هزینه تحت کنترل باشد و سختی کار به حداقل برسد.

ویدئو پروژکتور Casio XJ-A256
سطح روشنایی سری Green Slim تا حد 3000 انسی لومن نیز فرا می رود که حتی بیش از جد مورد نیاز برای اتاق جلسات بزرگ و روشن و پرنور است و امکان انتخاب از میان رزولیشن های XGA و WXGA را فراهم می سازد. تمامی مدل ها دارای اتصال HDMI هستند که امکان نمایش تصاویر HD را فراهم آورده است. پروژکتورهای این سری سبک و قابل حمل بوده که در نتیجه می توان آن ها را در صورت نیاز به راحتی میان اتاق ها جا به جا نمود.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: