پروژکتور کاسیو XJ-A141

پروژکتور کاسیو XJ-A141
پروکتور کاسیو مدل XJ-A141 از سری Green Slim کمپانی کاسیو می باشد که از تکنولوژی جدیدی برای ایجاد نور استفاده می کند که ترکیبی از لیزر و ال ای دی می باشد. این مدل در بین سری Green Slim ارزان ترین و ساده ترین مدل می باشد. 
ویدئو پروژکتور کاسیو XJ-A141 

Green Slim Series

پروژکتور جایگزین ایده آل
سری Green Slim از منبع نور هیبرید Laser & LED کاسیو بهره می برد که کارا در هزینه و دوست محیط زیست است. این محصول بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال ارتقای پروژکتور فعلی خود هستند. اپتیکال زوم 2X پیشرفته کاسیو این امکان را فراهم می آورد که یک مدل Green Slim، تقریبا می تواند جایگزینی ایده آل برای هر پروژکتور نصب شده ای باشد، بدون اینکه نیازی به تعویض قلاب های کار گذاشته شده روی سقف باشد. این امر کمک می کند تا هزینه تحت کنترل باشد و سختی کار به حداقل برسد.
ویدئو پروژکتور Casio XJ-A414
سطح روشنایی سری Green Slim تا حد 3000 انسی لومن نیز فرا می رود که حتی بیش از جد مورد نیاز برای اتاق جلسات بزرگ و روشن و پرنور است و امکان انتخاب از میان رزولیشن های XGA و WXGA را فراهم می سازد. تمامی مدل ها دارای اتصال HDMI هستند که امکان نمایش تصاویر HD را فراهم آورده است. پروژکتورهای این سری سبک و قابل حمل بوده که در نتیجه می توان آن ها را در صورت نیاز به راحتی میان اتاق ها جا به جا نمود.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: