شرایط و قوانین

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی اِدما

استفاده از فروشگاه اینترنتی اِدما و سفارش کالا به معنی توافق و قبول شرایط و مقررات ذکر شده در ذیل می باشد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی اِدما بر مبنای قوانین تجارت الکترونیک با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی اِدما واسطه ای است بین تولیدکنندگان و واردکنندگان با مصرف کننده (مشتریان) ؛ قیمت کالا بر مبنای قیمت گذاری شرکت ها و سیاست قیمت گذاری فروشگاه اینترنتی اِدما می باشد.

اطلاعاتی که درباره کالاها در سایت  درج می شود از منابع زیر تامین می شود:

1- اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تامین کننده کالا

2- اطلاعاتی که از سیات های معتبر خارجی یا وب سایت رسمی تولید کننده کالا ترجمه شده است

لذا فروشگاه اینترنتی اِدما هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتو محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی بر عهده نخواهد داشت به همین دلیل در صورتی که اطلاعات غیر صحیحی در سایت مشاهده نمودید حتما قبل از خرید با ما تماس حاصل فرمائید تا پیگیری شود و در صورت لازم موارد مربوطه اصلاح گردد.

فروشگاه اینترنتی اِدما هیچ مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت ، تجهیزات سخت افزاری ، مسائل مخابراتی و ... ) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی اِدما هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آن ها به واسطه آگهی و یا لینک فروشگاه اینترنتی اِدما شکل می گیرد، پذیرا نیست.

وب سايت فروشگاه اینترنتی اِدما هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت همانگونه که هست ارائه می شود و فروشگاه اینترنتی اِدما تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی اِدما به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.